STRONA GŁÓWNA
ARCHIWUM
RELACJE LIVE
FELIETONY
WYWIADY
FOTORELACJE
DOSTĘP
FOTO FAKT (ARCHIWUM)
SONDY
FORUM
MISTRZOSTWO 1993
Legia to pustynia - brak trawy na boisku i kultury na trybunach. - Maciej Szczęsny (źródło: TVP)
komentarze (8)
Poparcie dla Zarządu Legii.
punktyod pocz.dzisiaj
755.2-24.48%-0.01% 
 Orange Ekstraklasa
 Reprezentacja
 Byli legioniści
 I inne...
Pogoń Lwów reaktywowana (4)

Klatt piłkarzem Pogoni (2)

Hiszpan o Polakach: Brakuje wam techniki (3)

Smokowski z redaktora dyrektorem? (2)

Boruc na wylocie? (2)

Costly chce do Wisły (7)

Nowy trener Zagłębia Lubin (0)

Tataj w Koronie? (3)

Twórca dynastii
komentarze (8)
Flaga Zawodnik Dzień Rocznica
J. KacprzakŚr39
A. MajewskiCz36
H. SkromnyCz83
J. KłaczekPt81
P. KumbevPt30
A. TopolskiPt58
P. AkimowNd112
J. BedryjNd51
J. WoźniakNd77
Z. RajdekPn104
więcej
  
 
Jak z widelca zrobić maczugę A A A
Radosław Leniarski z "Gazety Wyborczej" o problem bandytyzmu na polskich stadionach wypytał Donalda Tuska, którego życiorys według nomenklatury stosowanej przez dziennikarzy tego medium jako żywo uprawnia do nazwania go "byłym kibolem Lechii Gdańsk" (odsyłam do programu "Teraz My" z listopada 2007 roku). Redaktor chciał uzyskać zapewnienie, że ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych będzie przestrzegana. Tusk potwierdził podkreślając jednocześnie, że jest to jeden z najbardziej restrykcyjnych aktów prawnych tego rodzaju w Europie, dlatego nie ma potrzeby jej zmieniania. Wystarczy ją konsekwentnie stosować.

Niestety wydaje się, że Leniarski uważa czytelników swojej gazety za idiotów, którzy uwierzą w dowolną bzdurę, którą napisze. W przypisie do wypowiedzi Tuska na temat akcji "Widelec" z 2 września 2008 roku redaktor umieścił następujące wyjaśnienie: "aresztowano ponad 700 kiboli, którzy maszerowali ulicami Warszawy na stadion Polonii bez biletów, za to wielu z tasakami, łańcuchami i maczugami." Reagujemy, ponieważ nie spodziewamy się, że zareaguje klub, mimo, że tego rodzaju teksty mocno uderzają w wielki plan ściągnięcia na stadion kilkudziesięciu tysięcy ludzi. Dlaczego redaktor tak napisał? Czy dlatego, że maczuga i tasak lepiej pasują do kreowanego przez Wyborczą obrazu stadionów opanowanych przez bandytów? Obrazu, dodajmy, coraz bardziej oddalonego od prawdy, bo "według danych policji od początku obowiązywania nowej ustawy liczba stadionowych incydentów spadła o 40 procent" - czytamy w "Przeglądzie Sportowym" w relacji z tego samego spotkania z premierem.

Nie popieram stadionowego chuligaństwa. Przeciwnie, mając świadomość, że futbol przyciąga tabuny osiedlowych szczurków w każdej chwili gotowych do akcji, nie mam nic przeciwko, żeby trzymać ich krótko, przy czym bez łamania praw obywatelskich. Jednocześnie jestem za stadionami tętniącymi życiem, rozśpiewanymi, kolorowymi i wiem, że nie jest to możliwe bez ruchu ultras. W tym kontekście uważam, że praźródłem obecnej atmosfery przy Łazienkowskiej jest nieumiejętność odróżnienia przez właściciela różnych odcieni futbolowej widowni. Wrzucanie wszystkich do jednego worka, walka ze wszystkim co zorganizowane, zrodziło nieufność i wypromowało po drugiej stronie postawy skrajne. W efekcie zarząd nie bardzo ma już z kim rozmawiać, bo większość rozsądnych osób po stronie kibiców usunęła się (lub została usunięta) w cień.

Podobny błąd popełniają dziennikarze "Wyborczej". Dla nich osoba organizująca oprawy, albo chociaż zakładająca szalik to "kibol" na równi z bandytą, który z nożem biega po meczu w poszukiwaniu zwolenników innej drużyny. Ba, obserwując kampanię GW sam zastanawiam się czasami, czy aby nie jestem "kibolem" (kto na Boga wymyślił to głupawe określenie?), mimo że moim jedynym "grzechem" było dotychczas powielanie za czasów Polmotu ulotek zachęcających do przyjścia na mecz. Jeżeli osoba o tak spokojnym, przyjaznym, wręcz - nie bójmy się tego słowa - piknikowym usposobieniu dostrzega przesadę w twórczości "krzyżowców" z ulicy Czerskiej, to jakie reakcje towarzyszą ludziom bardziej w ruch kibicowski zaangażowanym? Czyż nie odwrotne do zamierzonych?

Tak jak "Wyborcza" ma prawo pisać co chce i jak chce, tak my mamy prawo skomentować domniemane efekty tej kampanii. Poza obdzwonieniem kilkunastu komisariatów i komend oraz spotkaniem z premierem efekty są następujące: prawdziwi chuligani śmieją się w kułak, zastanawiając się, jak dać redaktorom kolejny temat do opisywania, osoby z zacięciem ultrasowskim uśmiechają się z politowaniem, a tak zwane pikniki dziwią się, jaki to cud sprawił, że jeszcze żyją, skoro od lat co dwa tygodnie odwiedzają siedlisko największego bandytyzmu w swoim mieście. Ciekawi ich pewnie również, że skoro redaktor opiniotwórczego dziennika z jednego widelca jest w stanie wyczarować maczugi i tasaki, to czy w innych swoich publikacjach równie rzetelnie komentuje rzeczywistość.


Źródło: własne
Przygotowane przez: Marcin Żuk
Dodano: 2009-12-17 11:30:19
Ocena informacji:

Twoja ocena:
beznadziejnasłabamoże byćdobrabardzo dobrarewelacyjna
Aktualna ocena: 4.22  
Masz prawo komentować. Masz prawo się z kimś lub czymś nie zgadzać. Masz prawo żarliwie przekonywać do swoich racji, ale nie masz prawa obrażać czegoś lub kogoś. Komentarz jest Twoją prywatną opinią, redakcja serwisu Legia.com.pl nie ponosi żadnej odpowiedzielności za treści w nich zawarte. W skrajnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo usuwania komentarzy, edycji czy blokowania możliwości ich umieszczania. Zatem dobrze się zastanów nim kogoś lub coś obrazisz. Pomyśl co wniesiesz do dyskusji poza prymitywną agresją. To od Ciebie zależy jak to miejsce będzie wyglądało. Redaktorzy serwisu Legia.com.pl nie włączają się do dyskusji - jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do przysyłania ich na adres mailowy redakcji lub autora tekstu.
Komentarze z ostatniej godziny Komentarze z ostatniej doby Zarejestruj się
  rudi 
 
[2009-12-17 11:48:42]
odpowiedz
Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego...
   Maksi  [2009-12-17 13:24:17]  [odpowiedz]
aby sprzedać ją, sprzedać ją, aby sprzedać ją na całego...
~  kibolska polska  [2009-12-17 15:50:03]  [odpowiedz]
do sądu z tą kórwom
~  kmk85  [2009-12-17 18:24:25]  [odpowiedz]
ja bym się tym czymś nawet nie podtarł... tfu !
~  MKS!  [2009-12-17 19:26:19]  [odpowiedz]
http://www.listdobeenhakkera.pl/
~ falken 
 
[2009-12-17 11:49:16]
odpowiedz
precz z bandytyzmem i debilstwem, nowe stadiony dla normalnych kibiców,także dla ultrasów robiących super oprawy, ale w zgodzie z prawem i regulaminem stadionowym, bez chamstwa i prymitywizmu, czy to naprawde tak wiele żeby to osiągnąć. Legio do boju!!! Zarządzie do wzmocnień drużyny!!
~  peen  [2009-12-17 12:27:15]  [odpowiedz]
księża na kiężyc!
~  kmk85  [2009-12-17 18:27:01]  [odpowiedz]
Bolska dla Bolków !
   Darek_B  [2009-12-17 12:55:30]  [odpowiedz]
Stawaj Kolego na gniazdo !!! pięknie zapiewasz !!! trzeba nam gniazdowego !!! zrób konkurencję dla Starucha !!! sam stanę pod gniazdem i bedę się Tobą zachwycał
~  x  [2009-12-17 15:47:32]  [odpowiedz]
a ja chce race i pirotechnike, bez tego nie ma ladnej oprawy
i co?
~  Nucek1  [2009-12-17 23:14:51]  [odpowiedz]
race i piro są zabronione nie przez Legie tylko przez ustawę o imprezach masowych więc Twoj postulat jest bez sensu. Gniazda niestety nie ma bo glownodowodzacy ultras okazal sie debilem, ktory nie wie w jaki sposob nalezy walczyc o swoje...pomimo tego, ze walczy glownie o sluszne sprawy...bardzo konstruktywny i dobrze obrazujacy sytuacje artykul!
~ Stefan11 
 
[2009-12-17 11:55:03]
odpowiedz
Tusk się tak oburza że kibicę się biją a kolega ze starszyzny Lechii mi opowiedział zresztą dość znaną anegdotkę jak Tusk w wieku dwudziestu kilku lat na wyjeździe Lechii do Bydgoszczy lał miejscowych łańcuchem ( fakt że zaatakowała Zawisza ) a cała ekipa Lechii - kilkanaście osób - waliła w miejscowych wszystkim co miała: brechy, butelki itd.
A teraz świętego premier udaje :):):)
~ mr Dari 
 
[2009-12-17 11:58:54]
odpowiedz
Mam w dupie SKLW, ABJ, dżichadowców i ta całą pie...oną wojnę. Ale z drugiej strony czego mozna się spodziewać po takim szmatławcu jakim jest wyborcza? Dla wyborczej jak i LegiiLive chlebem powszednim jest mieszanie w mózgu swoim debilowatym odbiorcom i pilnowanie, żeby broń Boże ich nie stracić. Bo jeżeli ich się straci, to straci się wpływy, udział w biznesikach (jak choćby niedawne SKLWBEER). A gdzie jest nasza Legia i kibicowanie jej? Gdzieś ku..wa pośrodku, czyli na samej linii frontu. Tyle w temacie.
   rudi  [2009-12-17 12:07:35]  [odpowiedz]
Poczytaj trochę, producent SKLWBEER najpierw zwrócił się z propozycją współpracy do KP, nie byli zainteresowani więc dogadał się z kibicami
~  maly 77  [2009-12-17 12:37:12]  [odpowiedz]
Nie istotne. istotne jest to, że obie strony konfliktu mają (L) w d..pie. Zarząd nie potrafi i nie chce efektywnie zarządzać klubem a kibice - hipokryci, nie potrafią i nie chcą dopingować drużyny. Kropka.
   Maksi  [2009-12-17 13:04:35]  [odpowiedz]
Nie potrafia - chyba widziałes co potrafia?? Czy Legia zaczela sie dla Ciebie wraz z ITI??

A co do nie chca - to napisz prosze w jaki sposob Ty bys protestowal przeciwko dzialaniom wlascicieli Twojego klubu?? (tak wiem, Ty bys nie protestowal ale sprobuj sobie wyobrazic taka sytuacje:P)
~  maly 77  [2009-12-18 10:49:25]  [odpowiedz]
Wniem że potrafią. I to mnie najbardziej wk..wia! Bo wygląda to jakby zapomnieli jak się kibicuje! Co do formy protestu, to odpowiedź na twoje pytanie jest banalnie prosta. Lepiej nie chodzić na mecze (ewentualnie wyjazdy jak ktoś ma możliwość) niż siedzieć cicho jak na pogrzebie (chyba, że ktoś lubi pogrzeby) i nabijać kasę właścicielom!

A tak naprawdę to jedyne rozsądne wyjście to jakby dla dobra drużyny obie strony się dogadały i nie zachowywały się jak dzieci w piaskownicy!

Tylko, że trzeba by było iść na kompromis: Kibice powinni przyjąć do wiadomości, że są wśród nich debile (niewielka grupa ale jednak są), których trzeba współnie wytępić (dyskutować się raczej z nimi nie da), a klub powinien przyjąć do wiadomości, że większość kibiców to normalni ludzie (NIE WRZUCAĆ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA!!!), którzy przychodzą na mecz a nie do teatru i chcą dopingować. BEZ TEGO ANI RUSZ!
   rudi  [2009-12-17 15:28:13]  [odpowiedz]
"(...)nie potrafią i nie chcą dopingować(...)"? co? pojedź na wyjazd to zobaczysz. możesz nawet kupić bilet od KP, posadzą Cię wtedy na honorowej
~  audi, beta  [2009-12-17 19:16:27]  [odpowiedz]
Wpływowe osoby ze środowiska kibicowskiego straciły wiele po wejściu iti. Nie bede sie rozpisywal co bo one same dobrze wiedza co. MIejcie tylko tego swiadomość, że już dawno by konflikt się zakończył gdyby nie ten "żal po stracie"

iti sie nie daje i dobrze. Dlatego to trwa i raczej za rzadow iti sie nie skonczy. iti narobilo tyle samo zlego co i druga strona ale w jednym ich popieram - raz odsunietego koryta nie podsuwac z powrotem.
~  Enrico Palazzo  [2009-12-17 22:01:00]  [odpowiedz]
Wpływowe osoby ze środowiska ITI zyskały wiele po wyborczym zwycięstwie Ryżego Fryca. Nie bede sie rozpisywal co bo one same dobrze wiedza co. MIejcie tylko tego swiadomość, że już dawno by konflikt się zakończył gdyby nie te "chody w rządzie". SKLW sie nie daje i dobrze. Dlatego to trwa i raczej za rzadow iti sie nie skonczy.
~  audi, beta  [2009-12-17 22:14:34]  [odpowiedz]
Po co mieszasz w to polityke? Moze iti zyskalo a moze i nie. Nie ma to jednak nic do znaczenia w konflikcie z "tą" grupa kibiców. Tutaj chodzi o kase ale zadna ze stron nie powie tego glosno. A Ty oczywiscie nie majac nic sensownego do powiedzenia w temacie "odwracasz kota ogonem" ale to normalka na forach. Zamiast sie droczyc z innymi po forach to zwroc tylko na jedno uwage: obie strony łaczy kwestia władzy: z jednej strony jej brak a z drugiej nadmiar. Jednym zabrali - protestuja, drugim dali - nie chca jej oddac. A normalni kibice stoja po srodku i musza ogladac ten cyrk i zalatwianie prywatnych interesikow.
~  Enrico Palazzo  [2009-12-17 23:56:25]  [odpowiedz]
Po co mieszam w to politykę? Polityka (a raczej konkretna opcja) sama się w "to" wmieszała m.in. poprzez akcję widelec. I to jest fakt. Natomiast Twoje wypowiedzi nt. "władzy" to tylko teorie. I kto tu odwraca kota ogonem?
   Maksi  [2009-12-18 11:57:13]  [odpowiedz]
I Ty audi, beta naprawde myslisz ze ITI ktore tylko czeka aby szykanowac i dewaluowac kibicow Legii nie wpomniało by ani słowem o tym ze "kibice" chca pieniedzy za kibicowanie?? Gdy w innych wypadkach od razu mamy morde Ostrowskiego czy Miklasa wszedzie oraz serie artykulow w wyborczej??? Cos mi sie nie wydaje - te lajzy napewno zrobily by z tego uzytek....
~  allah.  [2009-12-18 08:28:26]  [odpowiedz]
tak i to jest kolejny powód żeby jechać po klubie. bo się nie zgodził na legion beer. co z tego że to idoityczny pomysł, co z tego że sponsorem Legii jest królewskie. ważne ze się nie zgodzili.
a czym jest browar fuhrmann zeby sie wpierd...do Legii? jeśli by się sklw nie zgodzilo to poszli by do sprzątaczek z propozycją???
  MeneLik 
 
[2009-12-17 12:13:02]
odpowiedz
Jeśli nie odróżniają widelca od maczugi, to dosyć ciekawie musi być na stołówce w Gazecie Wyborczej.
~  Ka(L)imator  [2009-12-17 13:05:29]  [odpowiedz]
dobre:)
~  kibolska polska  [2009-12-17 15:53:10]  [odpowiedz]
Łachacha Dobre!
~  kmk85  [2009-12-17 18:27:57]  [odpowiedz]
pyszne !
~ nova uniao jj 
 
[2009-12-17 12:23:58]
odpowiedz
A ja się niezmiennie zastanawiam, czy te ku**y są tak tępe, że wierzą w to co piszą, czy poprostu są najemnymi prostytutkami, którym jest wszystko jedno i odpowiednio opłacone np. walczyłyby w imię kibiców uciskanych przez bezuszną korprację.
   obywatel  [2009-12-17 16:22:16]  [odpowiedz]
dziennikarze GW to poprostu sprzedajne koorwy
~  tomkow  [2009-12-17 18:02:34]  [odpowiedz]
panowie -przecież syn Tuska jest dziennikarzem GW. To o czym tu mówić. Pełne zrozumienie.
~  audi, beta  [2009-12-17 22:20:06]  [odpowiedz]
nie sadze by to mialo znaczenie. Najzwyczajniej w GW mozesz kupic artykul(y) o dowolnej tematyce. Lobby czy firmy placa takim gazetom by robily ludziom wode z mozgu. W przypadku kibiców Legii jest ewidentna medialna nagonka. Nie będą trąbić w TVN bo wszyscy powiedza, ze wlasciciel wykorzystuje swoja stacje do wojenek. Poszli do GW - mimo wszystko jednej z najbardziej poczytnych gazet i przy okazji maja tam znajomosci. Zaplacili za usluge legalnie i kreca lody.
~ insider 
 
[2009-12-17 12:42:54]
odpowiedz
Tydzień temu na Torwarze była walka Pudziana z Najmanem. Na Torwarze, czyli obok sklepiku ABJ.

A oto co dziś piszą gazety:

"Przed pojedynkiem popularny "Pudzian" był bardzo podenerwowany, jednak nie starciem z Marcinem Najmanem. Pudzianowski chciał nawet wzywać policję.

Okazało się, że ktoś przed halą handlował szalikami z przydomkiem mistrza świata strongmenów.

- Nie po to zastrzegłem ten symbol, żeby teraz mnie okradano - miał według "Dziennika - Gazety Prawnej" denerwować się Pudzianowski.

Nerwy nie przeszkodziły jednak Pudzianowskiemu, by kilkanaście minut później rozbić w ringu Marcina Najmana."

PRZYPADEK? hehehe
~  Psychopatyczny Kibol Morderca  [2009-12-17 12:55:54]  [odpowiedz]
No i? Jakieś dowody?
~  Mi  [2009-12-17 12:55:55]  [odpowiedz]
Zrób dochodzenie i podziel się efektami.
~  Psychopatyczny Kibol Morderca  [2009-12-17 17:37:53]  [odpowiedz]
Mi to koło chu/ja lata kto czym i gdzie handluje. Ale jak prowokatorka wyżej zaczęła temat to niech coś udowodni.
   Maksi  [2009-12-17 13:02:31]  [odpowiedz]
To nie przypadek - to żydowski spisek! :D
~  insider  [2009-12-17 13:16:14]  [odpowiedz]
nie wiem czy żydowski, ale pejsów w ABJ chyba nikt nie nosi:)

Pamiętacie jak kiedyś przeganiano "nieswoich" handlarzy spod stadionu? Czy teraz znalazł by się jakiś odważny do robienia handelku pod nosem Alchima i Bosmana?
   Maksi  [2009-12-17 13:26:04]  [odpowiedz]
Co prawda ostatnio byłem na meczu z Lechią ale parę stoisk widziałem - i to raczej nie był Bosman ani Alchim....co wiecej - jest tez sklepik przy kortach ktory jawnie byl konkurencja dla ABJ - jak ten gosc to wytrzymal?:D
~  ()  [2009-12-17 19:24:31]  [odpowiedz]
pewnie oddaje czesc dochodu ;)
~  audi, beta  [2009-12-17 22:24:48]  [odpowiedz]
to wszystko to jedna klita. A ABJ na czas meczy rozstawial swoje punkty/stragany. Tak samo mozesz miec warzywniak a takrze sprzedawac warzywa na targowisku o ile oczywiscie masz wpisany taki handel w rejestrze działalnosci gospodarczej. Z tego c wiem o to nie jest trudno. Kwestia wypelnienia papierkow i nadaja Ci odpowiednie PKD
~  audi, beta  [2009-12-17 22:25:34]  [odpowiedz]
sorki mialo byc takze ;)
~  szczerbaty fan  [2009-12-18 08:33:23]  [odpowiedz]
To mik_as i ostrowski handlowali na polecenie wa_tera! Pudzian nawpier....alaj im! :)
~ Ka(L)imator 
 
[2009-12-17 13:04:47]
odpowiedz
Mnie każdy dzień upewnia w przekonaniu, że GW ze swoim misyjnym zacięciem i zadęciem jest coraz bardziej kabaretowa, bo wiarygodna już dawno przestała być. Mają nieznośna manierę pisania "michnikiem" i pouczania świata, jak powinien wyglądać i funkcjonować. A tymczasem redaktor Leniarski i jego koledzy z pracy tworzą polityczno - społeczny komiks zamiast gazety. Czym GW różni się od zwykłego tabloidu? Ma mniej kolorowych zdjęć z dupami ? - to niewielki different. Naprawdę dziwię się ludziom, którzy tę paciaję łykają i trawią.
Druga sprawa, to opnia redaktora Żuka, cytuję: "W tym kontekście uważam, że praźródłem obecnej atmosfery przy Łazienkowskiej jest nieumiejętność odróżnienia przez właściciela różnych odcieni futbolowej widowni."
Praźródłem jest chlew na stadionach, zachowania części kibiców (znamy miejsca, daty i fakty) podczas imprez wyjazdowych. Władza postanowiła się za to zabrać, ale władzę mamy taką , jaką sobie sami wybraliśmy. Karierowicze o zerowych kompetencjach, o mentalności geszefciarzy i gwiazdorów z latynoskich seriali. Sytuacja jest naprawdę poważna i wymaga działań tak samo rozważnych jak i zdecydowanych. Wszelcy właściciele klubów są na samym końcu tej porządkowej machiny, a mając takie "wsparcie" jak od naszej władzy - miotają się, błądzą i popełniają masę błędów.
I najśmieszniejsze jest właśnie to, o czym wspominasz Żuku, że goście którzy powinni mieć problem z tytułu swoich zachowań mają frajdę z zajefajnej imprezki i robią za orłów w pewnych środowiskach.
Smutne i żałosne.
~  audi, beta  [2009-12-17 22:27:50]  [odpowiedz]
i tyle w temacie.- dobrze ujęte
~ krychu 
 
[2009-12-17 13:07:56]
odpowiedz
najgorsze jest to ze na tej nagonce cierpia wszyscy kibice a nie Ci marginalni. Bo kto wie ze to nieprawda tylko wtajemniczeni reszta co to przeczyta znowu pomysli "na stadionach to sa tylko bandyci" a pozniej podczas Swiat przy stole sie zgada cos o sporcie czlowiek powie ze chodzi na mecze i zostanie spalony wzrokiem ze chuligan.
Przed Euro za 2 lata to dopiero szmatlawiec bedzie zbieral zniwo jak to sie na calym Swiecie Warszawskich kibicow sie boja i ze nie przyjada na Euro.
~ zp 
 
[2009-12-17 14:04:02]
odpowiedz
Bez ultras to az dziw ze jakos w Wwie punkty zdobywaja,jak ultras dopinguja na wyjezdzie to od razu inaczej.
~  Michal324  [2009-12-17 21:43:24]  [odpowiedz]
... o tak , słyszałem że ultrasi definitywnie kończą z kibicowaniem w 2012 roku...
~ Minio 
 
[2009-12-17 14:16:01]
odpowiedz
Jak spoglądam na facjątę pseudodziennikarzyny Leniarskiego to dostrzegam w wyrazie jego oczu wzrok tęskniący za rozumem.
Panie Leniarski ! Zmień Pan lekarza bo ten Pana oszukuje. Albo przed napisaniem czegokolwiek niech Pan odstawi pigułki bo widać szkodzą na przewód myślowy.

Od razu przypomina mi się dowcip:
- wnuczek pyta się babci: babciu widziałaś moje tabletki ? Był na nich napis LSD.
- chu... z tabletkami wnusiu - widziałeś smoka w kuchni ?!?!?!?!

Mniej więcej tyle widział Leniarski.
~ Tomik 
 
[2009-12-17 15:28:03]
odpowiedz
Kolegium zostało zniesione w 2001 roku. Boże, co za bałwan rządzi tym krajem...
  miros 
 
[2009-12-17 15:46:38]
odpowiedz
Praźródłem konfliktu jest przejęcie Legii przez kibiców wisły.
~  szczerbaty fan  [2009-12-18 11:42:08]  [odpowiedz]
dodałbym jeszcze łks, zdech, jeziorak i .. nadnarwiankę :)
  Crs 
 
[2009-12-17 15:49:15]
odpowiedz
"Nie popieram stadionowego chuligaństwa." - moze i nie, ale tez nie popierasz walki z nim.
~  cwok  [2009-12-17 16:46:07]  [odpowiedz]
jestes tak zalosny ze bym nie chcial na ciebie splunac bo szkoda sliny. jak popieranie walki z chuliganstwem wyglada tak ze po znajmosci kaze sie aresztowac ponad 700 osob idacych spokojnie na mecz, daje sie zakazy za przeklinanie albo opuszczenie miejsca i stosuje sie propagande w prasie i tv gdzie sie robi miedzy innymi z jednego widelca tasaki,lancuchy i maczugi no to nie wiem kto jest tu przestapca .... chyba jednak ten ktory to organizuje i matol ktory to popiera czyli ty. jestes zwyklym scierwem i frajerem.... ale na szczescie tylko wirtualnym :-)
   Crs  [2009-12-17 17:08:00]  [odpowiedz]
Wirtualny to ty masz mozg przyglupie, coz, na szczescie czas takich gnid na Ł3 dobiega konca.
~  cwok  [2009-12-17 17:25:11]  [odpowiedz]
hehehe .... niespelnione marzenia. jaki ty musisz byc glupi zeby tak sadzic :-) minal jedynie na ta chwile czas pelnego stadionu i zajebistej atmosfery. ale to jeszcze kiedys wroci. mamy czas. a twoj czas i tobie podobnych na szczescie nigdy nie nadejdzie .... itiowski smieciu
~  Psychopatyczny Kibol Morderca  [2009-12-17 17:33:59]  [odpowiedz]
Dyskusja ciekawie się zapowiada, jedziecie chłopaki!
~  KLAKIER  [2009-12-17 19:27:58]  [odpowiedz]
Te CRS widziałem dzisiaj twoich rodziców. Fajne chłopaki.
   Crs  [2009-12-17 21:41:37]  [odpowiedz]
Widze, ze sie zaroilo do netowych szczeniakow, szkoda, ze na stadionie was nie widac :) I szkoda, ze wasz gniazdowy ma takich lamusow za wsparcie :)
~  KLAKIER  [2009-12-18 00:31:24]  [odpowiedz]
Lamusem to jest twój stary.
~  uhahaha  [2009-12-18 07:26:39]  [odpowiedz]
naczelny cieplak z wiertniczej dał głos....
   hantel  [2009-12-17 19:52:09]  [odpowiedz]
Jeszcze zobaczymy kto się skończy na Ł3. Prędzej wylecisz stąd razem ze swoimi czerwonymi dobrodziejami.
~  Trankwi(L)izator  [2009-12-17 22:19:26]  [odpowiedz]
Crs - jakie to chuligaństwo jest na stadionie? Ktoś Cię pobił?
~ dream on 
 
[2009-12-17 16:53:52]
odpowiedz
teraz czekam na artykul : jak z maczugi zrobic widelec - czyli transfery w Legii
~  Psychopatyczny Kibol Morderca  [2009-12-17 17:36:15]  [odpowiedz]
Taaa albo jak zrobić siekierę z szalika :)
~  dream on  [2009-12-17 20:01:42]  [odpowiedz]
najdziwniejsze jest to...iz wczoraj bylem w Berlinie...nie zauwazylem aby mnie fotografowano, kupilem bilet i obejrzalem mecz LE...hmmm nawet mi do teczki nie zajrzeli...kibole typu Tusk wprowadzaja jednak prawo z mysla o tym jacy sami byli...ponoc najlepsi zlodzieje samochodow testuja nowe alarmy
~  Ka(L)imator  [2009-12-17 20:43:16]  [odpowiedz]
A trakcie meczu jak się zachowywałeś?
Bo to może być, po części ,odpowiedź na twoją tezę..
Inaczej mówiąc - nie mylmy przyczyn ze skutkami.
~  Trankwi(L)izator  [2009-12-17 22:17:21]  [odpowiedz]
Krzyczał "jeszcze jeden" - w normalnych krajach jest usuwa się ludzi za taki okrzyk.
~  Trankwi(L)izator  [2009-12-17 22:17:44]  [odpowiedz]
"nie usuwa się"
~  w4r5z4w|4k  [2009-12-18 00:03:10]  [odpowiedz]
W normalnych krajach komuchy są eliminowane z życia społecznego, a nie prowadzą koncerny medialne
  Zby(L)u 
 
[2009-12-17 20:21:25]
odpowiedz
Ja mam pomysła, ogłosić że pilka to sport zabropniony i zamknąć stadiony. Właściciele klubów przerobia je na bazary
~ Z ostatniej chwili 
 
[2009-12-17 22:15:25]
odpowiedz
Jest porozumienie pomiędzy ITI, Agorą i władzami miasta - ITI ma kupca na Legię, Legia będzie grała na Narodowym, stadion Legii przejmie Agora i przerobi na największą w Europie synagogę i muzeum upamiętniające cywilizowanie polskiej dziczy przez kulturalny naród żydowski.
~  Psychopatyczny Kibol Morderca  [2009-12-17 22:48:04]  [odpowiedz]
Stadion podobno nazywać się biedzie Agora Stadium im. Ozjasza i Adama Szechterów.
~  allah.  [2009-12-18 08:34:00]  [odpowiedz]
możliwe. możliwe też że będzie się nazywać: stadion imienia malutkiego interesiku bosmana i jego pachołków.
dla mnie jeden pies, gw, iti, bosmanek i całe to sklw - są siebie warci. i h... wam w dupe.
~  szczerbaty fan  [2009-12-18 08:40:46]  [odpowiedz]
i tylko allah jest ok! :)
oj jesteś popier...olony, jesteś :)
~ W 
 
[2009-12-17 22:27:02]
odpowiedz
Debil na górze czyli nocna zmiana tusk debil na dole czyli analfabeta ze ścierwa wybiórczego leniarski
~ KLAKIER 
 
[2009-12-18 00:29:51]
odpowiedz
Ja słyszałem że mieli też ze sobą napalm, a po jego odpaleniu miała zabrać ich łódź podwodna przycumowana przy "Grubej Kaśce", która z kolei miała podrzucić ich na nasz polski lotniskowiec skąd przy pomocy F-16 mieli zbombardować stadion kolonistów jeśli coś ocalałoby po ataku napalmem.

Całe szczęście, że dzielna warszawska policja udaremniła ten bezprecedensowy atak terrorystyczny.
~ Legia Gol! 
 
[2009-12-18 06:14:54]
odpowiedz
ach ta polska dzielna policja, w 100 pogonili taki niebezpieczny tłum. Normalnie chyba byli szkoleni w jakimś Gromie albo Legii Cudzoziemskiej...


Nick:
  
  login:
  hasło:
   
zapomniane hasło        rejestracja
 
 
  
     © Copyright 2003 - 2008 Legia.com.pl. Nieoficjalna strona Legii Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.     Mapa serwisu   Kontakt   Reklama