Obłuda Gazety Wyborczej. Po Papieżu nie płakali, po Wejchercie zalali się łzami.

Gdy zmarł papież promowali hasło "Nie płakałem po Papieżu", dziś za podobne hasło nazywają ludzi bandytami i kibolami. Co stało się ze słynną "wolnością słowa" o której tak trąbiła Wyborcza? Gdzie ta "wolność przekonań"? Komuś zabrakło odwagi aby podpisać się pod tym nędznym paszkwilem.

Autor:
PolishPower86 , 56 dni temu
strona w języku http://www.sport.pl/pilka/1,65050,7310873,Skand...
Tagi:
wyborcza legia kibice
 • Proszę Państwa, nie od dziś wiadomo, że gazeta prezentuje chłam i dno.Redaktorzy są nierzetelni i niedouczeni.Dlatego czytam RP.

 • rebless

  [pokaż komentarz] -6 + - 30-11-2009

  Nie od dziś też wiadomo, że wszędzie są ludzie, a każdy z nich jest różny, bo taka istota człowieczeństwa. Są rzetelni i nierzetelni. Nie jestem sympatykiem GW, lecz twierdzę z przekonaniem, że w większej mierze jest rzetelnym źródłem informacji, o ile takim mogą, w ogóle, być media korporacyjne. Pzdr.

 • Może i GW jest nierzetelna, ale robią to w tak pięknym profesjonalnym stylu, że ludziom się podoba. Nie ma alternatywy.
  Wszystkie liczące się elity tego kraju są przychylne GW, a GW jest przychylne elitom. Taka niepisana umowa.

  Czasami po prostu się zapominają, tak jak z lamentem po jakimś agencie-biznesmenie.
  Rada jest jedna - nie myśleć za dużo, czytać bez krytycznego podejścia, cieszyć się formą i tym jak pięknie potrafią dowalić oszołomom, moherom, rydzykowi itd:)

  Niestety inne podejście skutkuje syndromem kataryny, która była normalną czytelniczką GW, ale jak zaczęła samodzielnie kombinować to zmieniła się w prawicowego oszołoma.

 • alecc (www)

  [pokaż komentarz] -11 + - 30-11-2009

  Ta wykopujcie biadolenie jakiegoś PolishPower86 na artykuł narzekający na kiboli legii... WTF?

 • venomik (www)

  [pokaż komentarz] -3 + - 30-11-2009

  Nie jestem zwolennikiem GW, ale jak krytykować to z głową. Wskaż mi miejsce w tekście w którym GW krytykuje ten transparent?
  Gdzie ktokolwiek pisze o bandytach?

 • Wystarczy, że robią tragedie, sztuczny lament bo kilku chuliganów dla śmichu krzykneło PZPN Żydy, albo wrzuciło plakat informujący, że po Wejchercie nie płakali...
  Normalni ludzie wiedzą, że młodzieży różne głupoty do głowy przychodzą i nikt z tego nie robi zagadnienia.

  GW natomiast rozpoczyna cykl artykułów, dobrze promowanych, na pierwszy plan wysuwa się polski antysemityzm, znów samobiczowanie i równianie polaków do tej garstki chuliganów...

  Już za samo to dziękuje, wystarczy poczytać nagłówki i odechciecia się dalszego czytania.
  Chociaż nie raz nagłówki krzyczały zupełnie coś innego niż treść, to celowy manerw, ludzi i tak zapamiętają to co trzeba, a nie nudną prawdę opisaną na 4 podstronie jakiegoś tekstu...

 • No cóż, każdy ma swojego papieża...

 • Jedni warci drugich....Kibice przesadzili, ale G na siłe próbuje czepiać się czego tylko może

 • Zapomniałeś wspomnieć o "j!%ać ITI" i "Kto nie skacze, ten z Żydzewa". Ale przecież to GW manipuluje ;).

 • Co Ty koleś tutaj za krucjatę odwalasz? Co to za linki do kolesia z koszulką? Co ma do tego wyborcza? Co ma do tego papież? Zakop

 • zinger

  [pokaż komentarz] 0 + - 30-11-2009

  To nie jest krucjata. Oni ze swoim zasięgiem i możliwościami manipulacji mogą wmówić milionom ludzi że jest tak, a nie inaczej. Mogą przedstawić Ci swój punkt widzenia tak, że nawet nie będziesz miał ochoty spytać czego chce druga strona. A wykop, internet ogólnie i ostatnie niezależne, tradycyjne media są miejscami w których można obejrzeć sytuację z dwóch stron, bez manipulacji. Ale trzeba trochę wysiłku żeby to zrozumieć

 • Ale trzeba trochę wysiłku żeby to zrozumieć
  No bo oczywiście Twoja prawda jest najtwojsza, i Ty wiesz co jest grane, a ja mam taki mały zmanipulowany rozumek i nie czaje.
  ...dwóch stron, bez manipulacji
  Pfff koleś weź przestań. Autor wykopu podał linka do zdjęcia faceta z koszulką, i wmawia Ci że to linia programowa wyborczej. Powiązał luźno jakieśtam fakty, i pisze o bzdurach w ogóle nie związanych z artykułem.

 • Axelio (www)

  [pokaż komentarz] -2 + - 30-11-2009

  No więc po co czytacie GW oraz gazeta.pl? Omijajcie te nośniki medialne szerokim łukiem i namawiajcie innych znajomych do tego. Też nie popieram GW i całej jej otoczki ale póki sami nie dojdziecie (nie dojdziemy) by to zbojkotować całkowicie GW, to nadal będzie się ona sprzedawać a ich portale nadal będą popularne.
  Że już nie wspomnę o poczcie na gazeta.pl bazującej na gmailu, tyle, że z setką wysyłanych maili reklamowych i banerach flashowych.

 • Nie mówcie źle o GW bo będzie musiała interweniować ambasada Izraela.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.copyright © 2010 Wykop